Zuzana Stavná má s koněm nepříjemný zážitek.

Zuzana Stavná má s koněm nepříjemný zážitek. Foto: BVV

Krásná herečka, která okouzlila Ondřeje Sokola, se svěřila se svou velkou noční můrou

Kdo by to byl řekl, že herectví je ve skutečnosti velmi nebezpečné povolání, při kterém se může člověk zmrzačit? Své o tom ví herečka Zuzana Stavná. Ta se nám během návštěvy Národní výstavy zvířat svěřila s hrůzným zážitkem, který ji potkal při natáčení scény s koněm.

„Kdysi jsem natáčela dokument o Johance z Arku a nešikovně jsem z koně spadla. O té doby z nich mám respekt,“ svěřila se herečka, která momentálně natáčí také film Ondřeje Sokola Krásno.

Také herečka Zuzana Stavná byla během návštěvy výstavy přinucena pohybovat se v bezprostřední blízkosti koně a dokonce dostala za úkol ho zkrotit. „Jde o komunikační hru s koněm, do které běžně zapojujeme návštěvníky výstavy, aby si vyzkoušeli sílu své osobnosti,“ vysvětlila úkol zkušená instruktorka Zachová. Herečka nakonec překonala strach a kůň ji nakonec poslouchal „na slovo“, což ocenili návštěvníci výstaviště bouřlivým potleskem.

„Když nás instruktorka zavolala do arény, sevřel se mi žaludek a zvažovala jsem, jestli to nevzdám,“ dodala herečka. Ale nevzdala to a společně s  Hankou Vagnerovou (38) si potom vyzkoušela několik základních povelů k ovládání koní. A dokonce se pak společně projely i v kočáře taženém koňmi. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků