Kim Kardashian ukázala luxusní zásnubní prsten.

Kim Kardashian ukázala luxusní zásnubní prsten. Profimedia.cz

Krásná Kim Kardashian dostala luxusní zásnubní prsten za 35 miliónů korun!

Exotické krásce Kim Kardashian (38) se splnil sen. Od přítele Krise Humphriese dostala luxusní zásnubní prsten v hodnotě téměř 35 miliónů korun.

Basketbalový hráč požádal Kim o ruku minulou středu. Poklekl před ní s prstenem s dvaceti karáty zlata a půl karátovým diamantem. "Vůbec jsem to nečekala. Byla jsem úplně v šoku. Nikdy jsem si nemyslela, že se to stane doma. Už vůbec jsem si nemyslela, že teď," prozradila People šťastná Kardashian. Vše se odehrálo v ložnici jejího luxusního domu v Beverly Hills.

“Věděl jsem, že chci, aby byl velký,“ prozradil Kris svůj výběr prstenu. Ten se Kim dnes zablýskl ve chvíli, kdy procházela bezpečnostní kontrolou na letišti v Los Angeles. Všichni přítomní se na známý pár nemohli vynadívat.

Kim a Kris spolu chodí teprve půl roku. Brunetka, kterou svět zná díky jejím sexy křivkám, si v roce 2000 vzala hudebního producenta Damona Thomase, ale jejich manželství bylo po čtyřech letech rozvedeno. Svatba s basketbalovým hráčem bude zřejmě co nevidět. Půjde prý ale jen o malý soukromý obřad. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků