Zpěvačka Marta Jandová má rozhodně co nabídnout.

Zpěvačka Marta Jandová má rozhodně co nabídnout. Foto: Michaela Feuereislová, Super.cz/Profimedia.cz

Divoká samice Marta Jandová vás přivede do varu: Podrážděte své smysly pohledem na její exkluzivní výstřihy

Zpěvačka Marta Jandová (47) je svými fanoušky obdivována nejen díky svému nespornému talentu a neutuchajícímu temperamentu, ale také proto, že se ráda obléká do přitažlivých sexy oblečků, z nichž se všem mužům doslova tají dech.

Marta se momentálně stáhla do ústraní, protože už brzy přivede na svět svého prvního potomka, a kvůli těhotenským komplikacím namísto křepčení na pódiu dodržuje klidový režim.

A jelikož se sympatická zpěvačka na společenských akcích často prezentovala exkluzivními výstřihy, není od věci si je připomenout. Dcera rockera Petra Jandy (79) totiž rozhodně má co nabídnout a muže všech věkových kategorií už několikrát svými nepoddajnými výstřihy, z nichž jí občas málem vypadla bujná ňadra, přivedla do roztomilých rozpaků. Dekolty Marty Jandové si prohlédněte v naší fotogalerii.

Zvláště pokud se jedná o divoká vystoupení s kapelou Die Happy, tak při poskakování na pódiu kolikrát hrozilo, že Jandové vnady z těsných šatů nechtěně vypadnou. Před třemi lety například ukázala levou bradavku přímo během přímého přenosu talentové show. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků