Filip Vaněk hodnotí české hvězdy. Super.cz

Módní policie ze Slavíků: Ewa Farna musí zhubnout, nebo se převléct, Lucie Bílá měla nejhorší model večera

25. listopadu 2012 17:04

České zpěvačky se předháněly, která předvede na události sezóny, galavečeru Český slavík, honosnější a luxusnější šaty. Vybíraly je i několik měsíců, návrháři byli v pohotovosti. A jak to dopadlo? Která zpěvačka to zvládla na výbornou a která naopak pohořela?

Jeden z nejuznávanějších stylistů, osobní poradce Leoše Mareše, Pavlíny Němcové či Petry Faltýnové pro Super.cz ohodnotil módní kreace českých hvězd. A světe, div se. Nejhorší podle něj byla Lucie Bílá, dobře nevybrala ani Ewa Farna. Nejlépe si naopak vedly mladičké krásky Tereza Kerndlová a Monika Bagárová.

"Nelíbí se mi šaty Lucie Bílé. A to i přesto, že jsou od Oscara de la Renty. Typově k ní nejdou. Je to aspirantka na nejhorší šaty z té zelené škály. A vlastně asi i celého večera," řekl Super.cz Vaněk.

Neprošla ani Ewa Farna. "Flitry dohromady se cvokama taky nebyly dobré. Navíc na to nemá figuru, to si řekněme na rovinu. Měla by to krýt a ne zdůraznovat. Nebo zhubnout," upřesnil Vaněk.

Dobře výběr šatů zvládly krásné zpěvačky Gábina Gunčíková, Monika Bagárová a Tereza Kerndlová. "Šaty Gábiny jsou krásné, ale body mělo být zelené. Monice a Tereze tleskám. Monice i přesto, že jí šaty šil můj bývalý partner. Ale opravdu krása. Obě jsou jedničky," dodal Vaněk, kterého ale víc než celebrity překvapila jedna z dam na párty.

"Jsem v šoku z paní, která si oblékla bílé krátké šaty poseté flitrama se zipem, který má rozepnutý pod úrovní podprsenky. Český národe, takhle prosím nikam. To je odstrašující případ, uzavřel stylista. 

Gabriela Wolfová , Super.cz