Lady Gaga je se sebou teď spokojená a víc se líbí i svému příteli.

Lady Gaga je se sebou teď spokojená a víc se líbí i svému příteli. Profimedia.cz

Lady Gaga dala na internet své fotky v prádle ze všech stran, aby si lidé zvykli na její nové křivky

26. září 2012 19:11

Pod palbou kritiky se poslední dobou ocitla zpěvačka Lady Gaga (32). Médiím totiž neušlo, že se její štíhlá postava trochu zaoblila. Nejpatrnější to bylo minulý týden během jejího koncertu v Amsterdamu. Zpěvačka teď ale všem jasně vzkazuje: „Tohle jsem já“. A jako výraz otevřenosti vůči svým fanouškům a své nové postavě poslala na svůj web i několik fotografií pouze ve spodním prádle.

Na zpěvaččině stránce LittleMonsters.com se v úterý objevily fotografie americké popové divy pózující ze všech stran jen ve žluté soupravě spodního prádla. Gaga navíc připojila i pár vyjádření, díky kterým se možná někteří posměváčci chytnou za nos.

K jedné z fotografií Gaga připsala: „Bulimie a anorexie od patnácti“, čímž naznačila, že její současná postava je ve skutečnosti velkým vítězstvím.

„Můj přítel mě má raději s křivkami. Když jím, jsem zdravá a tolik se netrápím svým vzhledem. Jsem šťastná. Šťastnější než kdykoli předtím. Nebudu pod psychickým tlakem jen kvůli přehnanému kontrolování se. Tohle jsem já. A jsem pyšná na jakoukoli velikost,“ dodala zpěvačka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz