Martina Gavriely opět na plastice prsou. Super.cz

Sexbomba Gavriely musela pod kudlu. Byli jsme s ní do momentu, než jí voperovali větší implantáty

17. července 2012 17:10

Již jsme vás informovali, že je Martina Gavriely (39) nucena ze zdravotních důvodů podstoupit opětovnou plastickou operaci prsu. Super.cz doprovodil moderátorku Primy přímo na kliniku plastické chirurgie a byli jsme jí v patách prakticky až do doby, než se dostala na sál.

„Musím se přiznat, že do poslední chvíle jsem neměla strach. Když tady vidím ale vás novináře, tak mi začíná být úzko a dochází mi vážnost situace," hlesla Gavriely, která se podle svých slov neobává průběhu operace jako takové, ale děsí se hlavně narkózy.

A proč vlastně budou blonďatou krásku operovat? Poté, co Martina absolvovala rutinní prohlídku, jí pan doktor Karel Urban zjistil prasklinu na jednom z implantátů. Jelikož jí zároveň končí funkční doba silikonových výplní, rozhodlo se, že dojde k výměně. Gavriely podle všeho dostane o několik mililitrů větší silikony, ale v reálu tato změna nepůjde rozpoznat.

„Pan doktor mi řekl, že už nemám tolik své hmoty," říká moderátorka. „Doufám, že se nakonec neprobudím s osmičkama," neodpustila si vtípek Martina. 

Jiří Čeladník , Super.cz