Miluše Bittnerová dostala nabídku fotit akty. Super.cz

Sexy herečka Miluše Bittnerová dostala nabídku nafotit akty. Víme o tom vše

13. července 2012 20:20

Sexy blondýnka, herečka Miluše Bittnerová bývá označována za českou Marylin Monroe. Stejně jako její slavná kolegyně už i Miluška dostala nabídku nafotit akty a pány by tím rozhodně potěšila. "To je pravda. Tu nabídku jsem dostala, ale zatím jsem ji neakceptovala. A myslím, že čím budu starší, tím méně budou podobné nabídky přicházet," řekla Super.cz seriálová kráska.

"Domnívám se, že herečky jsou od toho, aby hrály. Na svlékání jsou modelky nebo striptérky. Samozřejmě, že se svléknu, když to bude vyžadovat role. To už jsem také udělala a měla jsem z toho celý měsíc před natáčením nervy," dodala Miluška.

Nechtěla prozradit, v jakém filmu se svlékala, my jej ale objevili. Jedná se o snímek Dámský gambit od režisérky Jitky Němcové. Takže, kdo chce nahou Bittnerovou vidět, má šanci.

U samotné Milušky ji ale asi mít nebude. Je šťastně vdaná, a tak jsme s ní typ mužů, kteří se jí líbí, probrali pouze hypoteticky. "Muž musí být chytrý, protože jen chytří muži jsou zároveň vtipní. A to je pro mne nejdůležitější," upřesnila Bittnerová. 

Saša Šeflová , Super.cz