Hanka měla strach o život rodičů.

Hanka měla strach o život rodičů. Foto: Jan Tůma

Rodiče sexbomby Mašlíkové zažili teror. Před urážkami, plivanci a výhrůžkami smrtí utekli desítky kilometrů daleko

17. června 2012 9:55

Teď už je vše v pořádku, ale ještě nedávno zažívala modelka Hana Mašlíková (34) velmi náročné životní období plné strachu o své rodiče.

Hančini rodiče byli nuceni opustit rodný dům v Krupce u Teplic a odstěhovat se do Prahy. Za všechno prý může šikana ze strany zlého souseda. „Rodiče se museli přestěhovat kvůli tomu, že je celé dva roky terorizoval soused. Úřady ani policie s tím nedokázaly nic dělat," říká Mašlíková.

Nepřátelský soused Hančiny rodiče vulgárně napadal, plival před nimi, krkal, poléval stromy kyselinou a dokonce vyhrožoval otrávením jejich psa. Špatné sousedské vztahy měly za následek to, že se Hančini rodiče báli dokonce vycházet na zahradu domu, kde modelka vyrůstala.

„Chtěli se přestěhovat jinam z Krupky, tak jsem řekla, ať se rovnou přestěhují do Prahy," říká Mašlíková. Hance spadl obrovský kámen ze srdce, když se její tatínek a maminka přestěhovali do Prahy, do pohádkového dřevěného srubu. Nejenže je už výpady souseda netrápí, ale navíc může být mnohem častěji s rodinou. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Zrušit