Patricia Richardson se během dvaceti let od natáčení seriálu Kutil Tim téměř nezměnila.

Patricia Richardson se během dvaceti let od natáčení seriálu Kutil Tim téměř nezměnila. Profimedia.cz

Mrkněte, jak fantasticky vypadá v jednašedesáti manželka seriálového Kutila Tima

Hlavním představitelům kultovního seriálu Kutil Tim je dnes již 58 a 61 let. A starší z manželské dvojice je přitom herečka Patricia Richardson, která v seriálu hrála Timovu ženu Jill Taylor. Ačkoli výčet jejích filmových, televizních a seriálových rolí není příliš dlouhý, díky Kutilu Timovi si její tvář zapamatoval téměř každý.

Richardson se narodila v Marylandu, kde její rodiče vlastnili restauraci nazvanou „Richardson’s“. Ta však musela být zavřená, jelikož budovu, v níž se podnik nacházel, vykoupila jiná společnost. Herečka následně vystudovala základní školu v Dallasu a v roce 1973 absolvovala na Southern Methodist University, kde se seznámila s herečkou Beth Henley a hercem Stephenem Tobolowskym, kterému byla nabídnuta role v Kutilovi Timovi, ale v době, kdy se mělo začít natáčet, měl sjednanou jinou práci. Tobolowsky následně představil Patriciu tvůrcům seriálu a ti usoudili, že herečka Frances Fisher, která měla ztvárnit Timovu manželku, je na tuto spíš komickou roli moc vážná.

Herečka byla vdaná za kolegu z branže raye Bakera, s nímž má tři děti - Henryho (27) a dvojčata Roxanne a Josepha (21). Dvojice se rozvedla v srpnu 1995. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků