Píseň Higher Molnárové zlomila vaz. Nemá na Kylie Minogue.

Píseň Higher Molnárové zlomila vaz. Nemá na Kylie Minogue. Foto: Archiv TV Nova

To je šok! Molnárová v Hlase končí. Protekční krásku s tváří anděla porazil český kuchtík

Tohle vůbec nikdo nečekal. Lucia Molnárová (25) zářila během výběru naslepo a jak koučové, tak diváci v sále z ní byli paf.

Všichni si byli jistí, že podobný scénář nastane ve chvíli, kdy favorizovaná zpěvačka nastoupí v souboji proti českému kuchaři Michalu Kašparovi (37). Statný sympaťák ale hvězdu slovenského seriálu Ordinácia v ružovej záhrade svým výkonem zcela převálcoval. Už během korepetice duetu Higher od Kylie Minogue a Taio Cruze upozornil zpěvačku kouč Michal David na to, že neladí.

„Určitě jsem se Lucky bál, ale teď nemám strach ani trošku," zaradoval se Kašpar poté, co byl svědkem chabého výkonu své soupeřky. „Doufám, že se to bude posuzovat podle hlasu tak, jak se má. Jsou tam totiž i jiné atributy - Lucka je krásná a dost známá žena. Já jen kuchař," dožadoval se spravedlnosti při rozhodování kouče Kašpar.

Zdá se, že jeho upozornění zabralo. Do Molnárové se totiž po Souboji překvapivě pustil poradce Vašo Patejdl. To bylo pro všechny velkým překvapením, neboť oba pojí úzká pracovní spolupráce například na muzikálu Fontána pre Zuzanu. „V jenom momentě jsi trošičku nezaladila. Michalův zpěv byl přesný, perfektní," nechal se slyšet Patejdl.

Poslední naději na Luciin další postup zašlapal do země kouč Michal David (60). „K čemu se mám přiklonit? Buď k profesionalitě, protože seš profesionálka, seš výborná herečka, skvělá zpěvačka... a nebo ke klukovi, kterej to prostě dal, zazpíval to, a kterej dal svou kůži na trh. Je to taková soutěž mezi vlkem a ovečkou. Ten vlk si ty a ovečka je on. A já mu dávám hlas," těmito slovy vyřadil Molnárovou král českých diskoték.

Kašpar sice Molnárovou v Souboji porazil, ale dlouho se z úspěchu neradoval. Záhy ho v  Rozstřelu porazil soutěžící Petr Kutheil, který minule postoupil s odřenýma ušima. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků