Hlavní obsah
1:55
1:55

Chcete-li článek poslouchat, přihlaste se

Článek

O Paris Hilton (44) se ví, že si na pozornost potrpí. Není proto divu, že se na pařížský týden módy vypravila ve velkém stylu. Na jednu z přehlídek dorazila v nepřehlédnutelném modelu, který ale bylo třeba pečlivě udržovat na svém místě. Rozruch vzbudila také obuví, kterou vzdala hold modelce Naomi Campbell.

Na přehlídce Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood se Paris objevila po boku své mladší sestry Nicky Hilton (42). Na sobě měla místo svých obvyklých růžových modelů tentokrát zeleno-levandulové šaty s peřím, korzetovým pasem, širokou sukní a bílými rukavičkami.

Jakmile se začala před hledáčky otáčet, výstřih se dal do pohybu a Paris musela hlídat, aby všechno zůstalo tam, kde má. A i když se fotografové snažili zabírat model ze všech úhlů, nakonec se jim pohledu pod látku nepoštěstilo.

Celý vzhled ještě doplnila výraznými šperky, slunečními brýlemi a vysokou riskantní obuví – bílými platformami inspirovanými legendárními Super-Elevated Gillies od Vivienne Westwood z roku 1993. 

Právě v nich tehdy Naomi Campbell (55) uklouzla přímo na mole, čímž se zapsala do módních dějin. Sama Vivienne Westwood tehdy prohlásila, že modelčin pád byl krásný. Stal se tak symbolem odvahy i ironie, které její specifickou tvorbu vždy provázely.

A Paris teď na tuto legendu navázala po svém. Na platformách pózovala přímo na kočičích hlavách, tedy na povrchu, který dokáže být pro podpatky mimořádně zrádný. A i když to chvílemi vypadalo, že se situace může zvrtnout jak nahoře, tak dole, Paris to zvládla s klidem a grácií. Nicméně oproti původnímu modelu z roku 1993 měly její boty přece jen o pár centimetrů méně.

6
fotek

Další články

Načítám