Zdeněk Chlopčík (64 let)
tanečník

Bulvární status: Nechybí v porotě StarDance. Autor: veš


Herec reaguje na poznámku poroty, že nebyl v tangu pořádným chlapem. Super.cz

Ruml si vystřelil z obávaného porotce Chlopčíka, ten mu pak vyčetl nedostatečnou mužnost na parketu. Co na to Matouš?

Matouš Ruml (36) si sobotní tango na úvod zpestřil hereckou vsuvkou, při které si ve stylu mafiánského šéfa přišel k porotcům zapálit doutník. Svou úvodní scénku po vystoupení navíc vtipně okomentoval. „Já jsem na jednu stranu rád, že jsem jediný ze StarDance, kdo to může takhle Zdeňkovi oplatit a dát mu pořádnej kouř,“ pobavil Ruml publikum narážkou na nekompromisního porotce Zdeňka Chlopčíka (64), který si při hodnocení často nebere servítky.

A právě od Zdeňka si Matouš vysloužil poznámku, že byl v tanci málo mužný. „Nádherná choreografie, velmi dobře rytmicky. K tomu, abych dal absolutně nejvyšší hodnocení, mi u tebe trošičku chybělo víc mužnosti. Aby bylo vidět, že je tady na parketu obrovský chlap, který tančí se ženou a udává jí energii,“ zaznělo od rázného Chlopčíka. Naopak Richard Genzer si nemohl vynachválit, jak mezi hercem a tanečnicí funguje na parketu vzájemná chemie.

Matouš ale z hodnocení hlavu nevěší. „Já jsem malý velký muž. Jsem velký srdcem. Smířil jsem se s tím a neberu to jako překážku. Jsem malej, ale šikovnej,“ řekl Ruml hlasem čertíka z pohádky Princezna ze mlejna.

I jeho tanečnice, Natálie Otáhalová, má jiný názor než porota. „Můžu říct, že já Matouše vnímám jako velkého muže, protože v něm mám neskutečnou oporu. Mně teda připadá jako velký muž.“

Oproti ostatním párům nemají Matouš a Natálie ve svých choreografiích příliš mnoho zvedaček a akrobacie. Zajímalo nás proto, zda je to kvůli Matoušově fyzické síle. „Zvedaček se bojím hodně, ale on je po hodně dlouhé době první, s kým jsem to tady dokázala překonat. Věřím mu, že mě udrží, my jenom nevíme technicky, jak na to, takže se do toho nepouštíme,“ rozesmála se sympatická Natálie.

A herec musel se svou tanečnicí jen souhlasit. Fyzické síly má někdy dokonce víc, než by bylo potřeba. Matouš v závěru přiznal, že je někdy křečovitý a svou partnerku při tanci tak pevně drží, že ho musí upozorňovat, aby ubral. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Profilový článek