Rey Koranteng (46 let)
moderátor

Bulvární status: Býval první televizní rosničkou u nás, nyní moderuje Televizní noviny. A fanynky u obrazovek stále omdlévají. Autor: daz


Rey Koranteng se bojí o své dvě krásné děti. Super.cz

Podívejte se, jak ženatý nevěrník Koranteng mluví o svých malých dcerkách

V televizi se na nás pravidelně večer usmívá, dnes mu ale do smíchu zřejmě moc není. Moderátor Televizních novin Rey Koranteng (46) si zadělal na pěknou patálii svou čerstvě provalenou nevěrou. Podívejte se, co před pár dny řekl o svých dvou dcerách v rozhovoru.

"Mám dvě malý, zdravý, krásný chytrý děti. Až když se člověk setká s nemocí, přehodnocuje své názory. Chci poskytnout své tělo do registru dárců kostní dřeně. Třeba někomu pomůžu," řekl nám na akci, na které jeho zaměstnavatel, televize Nova, představoval svůj nový projekt na podporu registru Zapište se někomu do života.

"Mám o ně strach. Když se mi narodila první dcera, kamarád mi řekl, že odteď se až do konce života budu pořád už jenom bát. O děti. A má pravdu. U té starší se bojím, aby se jí něco nestalo na ulici, je to hezká holka v rozpuku. U té malé mám strach, aby někam nestrčila prsty. Ale nerad o tom mluvím, protože pak mám pocit, že to přivolávám," dodal pro Super.cz s obavami sympaťák Koranteng. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků