Kim Kardashian (40 let)
herečka

Bulvární status: Dočkala se čtvrtého dítěte a rozvádí se s Kanyem Westem. Autor: kj


Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Kim Kardashian nafotila sexy snímky v prádle: Hlavní roli hrálo její bujné poprsí

Kim Kardashian (40) si užívá rodinné chvilky se svými ratolestmi, zatímco zůstává v karanténě v jejich domě v LA. Ani v karanténě ale nezahálí. Na sociálních sítích se objevily fotografie, kterými promuje novou kolekci svého prádla Skims.

Na fotografiích, na nichž hlavní roli hraje její bujné poprsí, je televizní hvězda vidět v kalhotkách a tílku. Kromě promování vlastních i jiných značek se Kim připravuje na premiéru vlastního dokumentu s názvem Kim Kardashian West: The Justice Project.

Dokument pojednává o jejím boji za vězeňskou reformu a iniciativu ke snížení hromadného uvěznění. Kim studuje práva a před dvěma lety se zasloužila i o propuštění Alice Johnson, která byla kvůli drogám odsouzena na doživotí. Její příběh chytil Kim za srdce a osobně za ni orodovala u prezidenta Trumpa.

„Existuje mnoho lidí, kteří v minulosti udělali špatná rozhodnutí. Například poté, co prožili nějaké trauma. Každý si zaslouží druhou šanci,“ nechala se Kim slyšet v traileru k dokumentu, který bude mít v neděli premiéru na streamovací síti Oxygen. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků