Karlos Vémola (37 let)
zápasník MMA

Bulvární status: Už je z něj ženáč, během ostře sledované svatby si vzal Lelu Ceterovou. Autor: veš


Karlos Vémola a Lela Ceterová

Karlos Vémola a Lela Ceterová Herminapress

Nepřehlédnutelná nevěsta, limuzína a velká party! Podívejte se, jak vypadala rozlučka Terminátorovy Lely

Svatba Karlose Vémoly (37) a Lely Ceterové (33) se kvapem blíží, a tak je čas na rozlučky se svobodou. Jako první se loučila Lela a byla to velká party.

Na tah noční Prahou Lela a její kamarádky vyrazily v bílé limuzíně, budoucí nevěsta oblékla bílé minišaty a nechyběl ani závoj s nápisem Bride, tedy nevěsta. „Moc se těším, na tenhle večer určitě nikdy nezapomenu,“ svěřila Lela před začátkem večírku.

Karlos Vémola si nechal vytetovat nahou snoubenku s obřími silikony: Lela slzela štěstím

Špunty od šampaňského létaly už v limuzíně, odkud se parta přesunula do jednoho z pražských klubů. Tam na Lelu čekal dort, a ještě jedno překvapení - její nastávající, který si přišel pro polibek.

„Děkuji za jeden z nejkrásnějších zážitků se všemi mými kamarádkami, které při mně stojí v dobrém i zlém. Moc si vás vážím,“ poděkovala nevěsta. „Nemůžu se dočkat, až se stanu tvojí manželkou, lásko,“ vzkázala pak ještě Karlosovi.

Sexy šaty, brutální výstřih, lvi a komedianti: Karlos Vémola má jasnou představu, jak bude vypadat jeho svatba

Svatbu pár plánuje na léto, původně měla proběhnout už loni, ze zdravotních důvodu ji ale odložili. Lela měla rizikové těhotenství se synem Rockym, Karlos podstoupil několik operací. „Hlavní je, abychom byli všichni zdraví a pak si to s velkou parádou užijeme,“ uvedla k tomu Lela. 

Super.cz


Časová osa článků