Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Johnny Depp a Amber Heard

Johnny Depp a Amber Heard Profimedia.cz

Depp sdílel první video na sociální síti. Jeho ex Amber mu poslala drsnou odpověď

Herec Johnny Depp (59) si založil tiktokový účet a fanoušci, kterých je nyní už necelých 8 milionů, s napětím očekávali jeho první post. Věnoval ho poděkování všem „nejcennějším, věrným a neochvějným podporovatelům“, kteří za ním stáli v době soudního sporu s exmanželkou Amber Heard (36).

„Byli jsme v tom všem spolu, všechno jsme to společně viděli. Prošli jsme stejnou cestu a udělali správnou věc. To všechno, protože vám na tom záleželo. A teď spolu můžeme udělat krok dopředu. Jste, jako jste vždy byli, moji zaměstnavatelé a zas a znovu nevím, jak jinak poděkovat, než říct děkuji. Takže vám děkuji. S láskou a úctou JD,“ uvedl herec ke krátkému videu.

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

♬ Stranger - Love Joys

Na to konto se vzápětí ozvala Heard, která cítila potřebu reagovat na exmanželova slova o tom, že může jít dál. „Johnny Depp řekl, že se posouvá dopředu, zato ženská práva dělají skok vzad,“ uvedla v narážce na prohraný soudní spor.

Jak reagovali Depp a Heard na výsledek soudu? Podívejte se na obličej Amber, když jí četli verdikt

Heard se v článku pro Washington Post v roce 2018 označila za oběť násilí, a ačkoli v textu nejmenovala přímo Deppa, herec ji za její vyjádření hnal k soudu za pomluvu. A ten mu dal za pravdu.

„Porota uznává Amber Heard vinnou z toho, že názorový text, který napsala, byl skutečně o Johnnym Deppovi,“ uvedla porota s tím, že informace v článku uvedené byly podle jejího názoru lživé.

S tímhle Amber nepočítala: Kate Moss totálně rozbila její obvinění Johnnyho Deppa!

Oběma pak udělila peněžité tresty. Herečka má svému ex zaplatit 10,4 milionu dolarů, on jí dva miliony. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků