Dara Rolins (49 let)
zpěvačka

Bulvární status: Její pověstné křivky by jí mohly závidět i mladší pěvecké kolegyně. Autor: kv


Pavel Nedvěd a Dara Rolins

Pavel Nedvěd a Dara Rolins Foto: Se svolením archiv D. Rolins

Má neustále sbalené kufry: Dara Rolins promluvila o soužití s Pavlem Nedvědem

Cestování je součást jejího životního stylu. Od doby, co Dara Rolins (49) začala chodit s fotbalovou legendou Pavlem Nedvědem, (50) zřejmě kufry ale ani nevybaluje.

„Tím, že mám přítele, který žije v Itálii, tak musíme být stále připraveni na momentální přesuny,“ svěřila se nám Dara Rolins na otevření nově zrekonstruovaného terapeutického hřiště pro dětské pacienty v nemocnici v Motole. „Zrovna dneska přijel Pavel za námi. My máme v plánu se za pár dní přesunout za ním.“

Exkluzivně: Dara Rolins už půl roku chodí s fotbalistou Pavlem Nedvědem

Rolins a Nedvěd už mají za sebou zimní dovolenou v italských Alpách, v exotice na Maledivách a v létě plánují rovněž nějaký zajímavý pobyt. „Určitě vyrazíme na neutrální půdu. Tím, že má Laura letní prázdniny a škola zavelí, že je volno, tak toho musíme využít," uvedla k plánům.

Adam a Eva v ráji. Rolins prožívá s Nedvědem v destinaci boháčů své první líbánky

"Krom toho, že zpívám a pořád mě to baví, tak jsem předevčírem odevzdala svůj sedmý diář. Je opět plný mých myšlenek, motivačních textů, fotek a návodů, jak žít šťastný život. K tomu bude souznit svíčka. V rámci mé módní značky Vermi chystáme menší letní džínovou světlou kolekci. Mám v plánu natočit cédéčko. Dávám dohromady materiál, lidi, nápady. Pořád je čím se bavit,“ uvedla s úsměvem Dara pro změnu k plánům pracovním.

„Žena by měla být nonstop v pohybu. Neustále něco dělat pro sebe a své blízké. Když je člověk šťastný uvnitř, tak dělá šťastné lidi kolem," dodala na závěr. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků