Alice Jandová

Alice Jandová Michaela Feuereislová

Nejvíc sexy model vynesla na premiéru dětského muzikálu žena Petra Jandy: Z průsvitného modelu nechala vykukovat podprsenku

Premiéru rodinného muzikálu Alenka v říši divů si v Hudebním divadle Karlín nenechala ujít řada známých tváří. Velká část z nich dorazila s dětmi, pro které je představení primárně určeno. Protože šlo ale o večerní představení, většina si dala záležet i na outfitu.

Bezesporu nejvíc sexy model zvolila manželka Petra Jandy (80). Alice Jandová vzala do divadla jednu z dcer a oblékla sice kostýmek, ale zvolila průsvitný top, pod nímž přiznaně odhalila krajkovou podprsenku, takže měli na co koukat i přítomní pánové.

Manželka Petra Jandy to rozjela: Kalhotky ukázala už při vystupování z auta, neposedné šaty odhalovaly ňadra

Čtyři měsíce po porodu se pochlubila opět štíhlou postavou zpěvačka Michaela Nosková (40), která své silikonové vnady vtěsnala do korzetových šatů. Protože sama v muzikálu účinkovala, a navíc byla následující den škola, dceru nechala doma.

Bude to ještě těžké, říká Iveta Vítová k rozvodu s manželem: Nenašli jsme společnou řeč, budou to muset řešit právníci

Po delší době se ve společnosti objevila také exmanželka Romana Vojtka (50). Tereza vyvedla obě děti, které se známým hercem má, dceru Editu a syna Benedikta. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků