Bruce Willis odjíždí od domu Demi Moore v Los Angeles.

Bruce Willis odjíždí od domu Demi Moore v Los Angeles. Profimedia.cz

O zhroucenou Demi Moore se bojí Kutcher i exmanžel Willis, oba ji chodí kontrolovat

4. února 2012 14:00

Demi Moore (55) se sice zhroutil osobní život poté, co se provalily nevěry jejího manžela Ashtona Kutchera (33), ale stále se může spolehnout, že mu na ní záleží. I když je těžké říct, do jaké míry tak jedná z pocitu viny. Za Demi, s níž je stále v rozvodovém řízení, pravidelně jezdí a kontroluje, zda se jí po kolapsu z minulého týdne opět nepřitížilo. Podobný zájem o svou bývalou manželku však projevuje i Bruce Willis (56), který má s Demi tři dcery. Oba dva hereččini osudoví muži se tak u ní střídají jako na běžícím páse.

Podobně tomu bylo i ve čtvrtek, kdy se u Moore v losangeleském domě nejdřív ukázal Kutcher a o několik hodin později se za ní otočil i Willis. Herečka v domě pobývá s jejich třemi dcerami Rumer (23), Scout (20) a Tallulah (17). Všichni jsou tak nyní Demi na blízku a snaží se ji nechávat co nejméně o samotě. Americké deníky se přitom o stavu herečky nezmiňují vůbec v dobrém, nazývají ji časovanou bombou a dalšími nelichotivými přízvisky.

Není tajemstvím, že Kutcher, který se dřív s Willisem přátelil, mu nyní pěkně leží v žaludku kvůli tomu, co Demi provedl. „Bruce má o ni strach a chce, aby se jí dařilo lépe. Plno jejích přátel to má stejně, ale ona nechce nic slyšet,“ řekl zdroj blízký herečce pro magazín People.

Willis a Moore pojí od jejich rozchodu v roce 2000 kamarádství. Hercova nová manželka Emma Hemming je tak nejspíš tolerantní a jeho výlety za exmanželkou jí nevadí ani nyní, kdy s ním čeká dítě. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz