Lucie Zedníčková s dcerou Super.cz

Svou šestnáctiletou dceru vypustí z hnízda: Co říká Lucie Zedníčková na to, že se dcera stěhuje?

Herečka Lucie Zedníčková (53) je na svou dceru náležitě pyšná. Amelie Pokorná (17) jde z role do role a ve svém věku se stíhá věnovat nejen hraní, ale i škole. V létě se nám mladá herečka pochlubila svým přítelem, ke kterému se plánuje pomalu stěhovat.

Co na to říká maminka, která tak svou dceru pomalu vypouští z hnízda? „Ona má úplně úžasného přítele. Jsou oba rozumní a šikovní a už to trochu začíná, že ji třeba týden nevidím, a pak je zase doma. Má na to právo a věk, je na to dostatečně psychicky vyspělá, takže strach z toho nemám,“ svěřila se Super.cz Zedníčková, která spolu s dcerou křtila klip skupiny Melodica.

Dcera Lucie Zedníčkové je zamilovaná až po uši: K příteli se plánuje už i nastěhovat

Zatímco dřív se toho, až ji děti opustí, bála, dnes už životní změnu přijala. „Myslím, že to bude tak pozvolna. Je to tak otázka měsíců, možná roka a dvou. Bála jsem se toho, když byly děti malé. Teď je to přirozený, syn studuje v Brně a už je dospělý chlap, doma je sporadicky. Bála jsem se toho taky, ale přišla jsem na to, že nemám čeho, je to přirozený proces,“ dodala herečka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků