Jodie Foster a Alexandra Hedison v Cannes

Jodie Foster a Alexandra Hedison v Cannes Profimedia.cz

Jodie Foster po delší době vyvedla manželku: Za tuto elegantní fotografku je vdaná už 7 let

Oscarová Jodie Foster (58) byla na premiéře filmu Annette v Cannes elegance sama. Vynesla dlouhé bílé šaty a na červený koberec ji doprovodila manželka Alexandra Hedison (51).

Nechyběly zamilované pohledy a láskyplná objetí. Pro Jodie to byl velký večer, obdržela totiž Zlatou palmu. Cenu jí předali režiséři Spike Lee a Bong Joon-Ho.

Za fotografku se Jodie provdala v roce 2014 po roce randění. Alexandra byla v minulosti ve vztahu se známou moderátorkou Ellen DeGeneres. Foster byla v letech 1993 - 2003 ve vztahu s producentkou Cydney Bernard. Během vztahu si pořídila syny Charlese (22) a Kita (19), které si odnosila a porodila sama, ovšem jména biologických otců či otce drží léta pod pokličkou. Spekulovalo se také, že využila dárce spermatu.

Poznali byste na ulici slavnou herečku, která po padesátce všechny překvapila svatbou se ženou?

Ačkoliv se o její sexuální orientaci dlouhá léta spekulovalo, Jodie o ní poprvé promluvila až na udílení Zlatých glóbů v roce 2013.

„Doufám, že nebudete zklamaní, že nehodlám dlouze řečnit o své orientaci, protože jsem ji přiznala už velmi dávno, někdy v době kamenné,“ řekla tehdy. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků