Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk na film párty

Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk na film párty Michaela Feuereislová

Vilhelmová se líbala s Dykem a přiznala vztah

Herečka Táňa Vilhelmová (32) poprvé otevřeně přiznala, že je zamilovaná do kolegy Vojty Dyka (25). "Někdy vztahy při práci přerostou ještě dál než k přátelství," řekla Novinkám. "Jsem šťastná," dodala. A pak už se vášnivým polibkem přivítala se svým milencem.

Táňa Vilhelmová se s Vojtou Dykem objevili na veřejné akci jako oficiální partneři poprvé. Vilhelmová byla pozvána, aby rozkrojila dort na 50. film párty, kterou pořádal režisér filmu Kajínek Petr Jákl. "Jsme přátelé, nemohla jsem mu odmítnout," zmínila herečka. "Při práci většinou přátelství vznikají. Tedy aspoň u mne. A někdy přerostou ještě v něco víc. Jako s Vojtou," usmívala se Vilhelmová.

To, jak hodlá vyřešit manželství s filmařem Pavlem Čechákem, s nímž má dva malé syny, ale prozradit nechtěla. "To je moje soukromá věc, se kterou se v médiích svěřovat nebudu," řekla Novinkám.

Vojta Dyk za svojí láskou dorazil o trochu později. Ale vehementně se k ní hlásil. Prodral se davem ke stolu, kde seděla s Petrem Jáklem, Jiřím Mádlem a Nikol Moravcovou, a dokonce spolu zapózovali při polibku. Dlouho na mejdanu k filmu Všemocný nevydrželi. Po hodince si nechala Vilhelmová od Jákla vyzvednout kabát a s Dykem zamířili do intimnějšího prostředí.

Vojta Dyk se s Táňou Vilhelmovou sblížil při zkouškách hry Bláznivý Petříček loni na podzim. Jejich poměr vyšel najevo před měsícem. 

Saša Šeflová


Časová osa článků