Xindl X a Olga Lounová.

Xindl X a Olga Lounová. Foto: Petr Hloušek, Právo

Olga Lounová a Xindl X se rozešli

Zpěvačka a herečka Olga Lounová (30) a zpěvák Ondřej Ládek (31) alias Xindl X se rozešli. Lounová prozradila, že už spolu nejsou a dávají si pauzu. Rozchod dál nechce komentovat.

"S Ondrou alias Xindlem X máme pauzu, nejsme spolu. Víc se o tom nechci dál bavit," řekla v pořadu Bičování celebrit moderátorům Tomáši Zástěrovi a Tomáši Novotnému.

Pár se naposledy společně objevil na udílení cen Anděl. Poté Lounová odletěla na pracovní cestu do Mexika, kde fotila s Romanem Slukou snímky pro výstavu v Hudebním divadle Karlín.

Chodili spolu od listopadu 2009. Dařilo se jim v soukromí i pracovně. Společně nazpívali píseň Láska v housce, která se okamžitě stala rádiovým hitem. Xindl X dokonce před nedávnem účinkoval ve videoklipu k nové písni své partnerky.

Jak Lounová přiznala, Xindl X ji v minulosti opakovaně požádal o ruku.  "Udělal to několikrát. Já se to ale snažila vždycky převést do legrace. Na vdavky jsem ještě mladá. Ráda bych nejdřív v životě něco dokázala, když se mi teď začalo dařit,“ vysvětlovala ještě na konci prosince Olga.

Co je důvodem jejich současného odloučení, je otázkou. Lounová rozchod nazvala pauzou, Je tedy možné, že populární mediální pár vztah zase slepí. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků