Tomáš Plekanec zavtipkoval o svém studiu rodinného práva. Video: Sport.cz

Plekanec pobavil novináře: Takhle narážel na svůj rozvod s Lucií Vondráčkovou

Hokejista Tomáš Plekanec (38) potěšil svou přítelkyni Lucii Šafářovou (34), když se rozhodl, že bude hrát za extraligovou Kometu Brno, což bylo její velké přání.

A radost udělal i Jaromíru Jágrovi (49), protože bude zároveň nastupovat za prvoligové Rytíře Kladno, kde začal trénovat hned po svém návratu z NHL.

Na tiskové konferenci odpovídal zejména na otázky týkající se hokeje, ale přesto si zavtipkoval na téma kanadský rozvod s Lucií Vondráčkovou. To když se ho jeden z novinářů zeptal na to, zda už si nastudoval zápasy svých soupeřů v extralize a první lize. Plekanec je totiž znám tím, že v NHL pozorně sledoval zápasy jiných týmů.

„Měl jsem o tom dobrý přehled, minulou i předminulou sezonu jsem dost sledoval, ale letos jsem byl spíš ponořený v knížkách kanadského rodinného práva,“ rozesmál novináře Plekanec s tím, že doufá, že teď bude míc víc času soustředit se jen na hokej.

Tak snad mu Lucie Vondráčková, která zatím zůstává se syny v Kanadě, klid opravdu dopřeje. Ať se mají hokejoví fanoušci na co těšit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků