Hanka Mašlíková během focení v Thajsku.

Hanka Mašlíková během focení v Thajsku. Foto: Jan Tůma/Golden Kinnaree

Sexbomba Mašlíková se svlékla pro Playboy, nafotila lesbické fotky

Silikonová kráska Hana Mašlíková (38) se poprvé svlékne pro Playboy. Přijala nabídku na nafocení titulní strany prestižního pánského časopisu a podle zákulisních informací za nafocení inkasovala půl miliónu korun.

Mašlíková (38) svůj první Playboy nafotila před pár dny v exotickém Thajsku, konkrétně na sloním ostrově Koh Chang. A bude pořádně dráždit. Hanka na snímcích pod taktovkou fotografa Honzy Tůmy nepózuje sama. Půjde totiž o lesbické fotografie s exotickou kráskou.

"Myslím, že se se fotečky velmi povedly. Fotila jsem se známou thajskou modelkou, která se jmenuje Nam, což v překladu znamená voda. Byla nádherná a prozradím, že došlo nejen na doteky, ale také na polibky a pro obě to byla se ženou premiéra," přiznává s úsměvem Mašlíková (38). Ta s týmem strávila v Thajsku dva týdny.

"Opravdu jsme si to užili. Dva dny jsme strávili v Bangkoku a poté jsme se přesunuli na ostrov Koh Chang, kde jsme bydleli v nádherném panenském resortu Ramayana. Okouzlená jsem byla z královského paláce v Bangkoku. Užila jsem si skvělé jídlo, výborné masáže, relaxovali jsme na pláži a naprosto hotová jsem byla z kontaktu se slonem, se kterým jsme také fotili do Playboye. Produkce focení se slonem byla ale z počátku sakra náročná," dodala Mašlíková (38). Sehnat na Sloním ostrově slona je paradoxně téměř nereálné.

"Záměr fotit čistě přírodní fotky jsem měl už v Čechách, ale nečekal jsem takové komplikace. Slon je v Thajsku posvátné zvíře, a tak ho fotit po boku i tak krásných modelek je problém," vysvětluje Tůma.

"Po celodenním hledání se nám jednoho slona najít podařilo. Moc nám v tom pomohl náš kamarád z thajských masáží Golden Kinnaree, který mluví stejně dobře thajsky jako česky. Podmínkou ale bylo odvézt slona do džungle mimo civilizaci. Když se nám vše povedlo, tak najednou přišel tropický liják, takže nám na focení zbylo jen pár minut a my jsme všichni letěli se schovat do našeho hotelu v resortu Ramayana," dodal Tůma. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků