Tenhle klučina se novým Dominikem Haškem nakonec nestal...

Tenhle klučina se novým Dominikem Haškem nakonec nestal... Foto: archiv FTV Prima

Kdo je ten roztomilý klučina v hokejovém dresu? Z nadějného hokejisty vyrostl seriálový sexy herec, který válí i v Národním

Klučina v brankářském hokejovém dresu možná mohl být novým Dominikem Haškem. V pubertě dal ale hokeji sbohem a ledovou plochu vyměnil za divadelní jeviště a filmová plátna.

Řeč je o vycházející české herecké hvězdě Patriku Děrgelovi (32). Ten patří nejen k talentovaným hercům, ale i k vyhlášeným fešákům.

Na svůj věk už toho stihl opravdu hodně. Dotáhl to až na prkna Národního divadla, kde ho umělecký ředitel Činohry Daniel Špinar označil za "Hamleta s nejhezčím zadkem".

Momentálně ve Zlaté kapličce září v divadelní hře Manon Lescaut. Televizní diváci ho zase znají díky seriálu VIP vraždy, kde po boku Soni Norisové ztvárňuje roli detektiva Berana. Zahrál si také v pohádkách Korunní princ a Škola princů či ve snímku Fotograf.

Coby hokejista by tento sympaťák jistě neměl o nápadnice nouzi, ale nestěžuje si ani jako herec. Momentálně chodí s hereckou kolegyní a expřítelkyní Vojty Dyka a Kryštofa Hádka, půvabnou brunetkou Markétou Frösslovou.

A zatímco jako hokejista by krásky musel lákat na tučné konto, coby herec si vystačí i s méně naditou peněženkou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků