Pavel Soukup měl štěstí v neštěstí.

Pavel Soukup měl štěstí v neštěstí. Foto: archiv TV Prima

Nejprve oblíbenému herci praskl vřed a málem vykrvácel, pak ho zachránili před rakovinou

Oblíbený herec a dabér s nezaměnitelným hlasem Pavel Soukup (66) měl neuvěřitelné štěstí. Poté, co mu loni v červnu na jeho milované chalupě praskl žaludeční vřed, šlo doslova o vteřiny a jeho život visel na vlásku.

Hlas Arnolda Schwarzeneggera (72) však tehdy ještě netušil, že mu prasklý vřed paradoxně pomohl zachránit život. Herec totiž následně podstoupil i další vyšetření, díky kterému mu lékaři přišli na nádor.

„Jezdil na různá vyšetření do Kolína a tam ho pan doktor donutil k různým vyšetřením, která by normálně nepodnikl, jako je například kolonoskopie. A tam se naštěstí přišlo na nemoc, která byla daleko podstatnější, a to byl vlastně nádor, rakovina tlustého střeva,“ řekne v pátečním pořadu České televize 13. komnata hercova manželka Isabela Soukupová.

Problematické místo ve střevě lékaři odstranili a herec si mohl oddechnout. Ač je znám tím, že je velmi těžké dostat ho k doktorovi, tentokrát musel dát mužům v bílém plášti za pravdu.

„Kdyby nebylo pana doktora, který se podíval dovnitř, tak by nebylo toho vyšetřování potom a já bych tady seděl, veselil bych se ze života a ve mně by něco bujelo a já bych o tom přitom nevěděl,“ dodal oblíbený dabér Soukup. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků