Dvě tváře Kylie Jenner

Dvě tváře Kylie Jenner Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Je to vůbec ona? Nejslavnější osmnáctka současnosti konečně vypadala na svůj věk

Jak sama říká, největším vzorem pro ni je starší sestra Kim Kardashian (41). Dlouhé hodiny strávila před zrcadlem, aby odkoukala všechny její triky v líčení a sestře se co nejvíc přiblížila. Jenže snaha Kylie Jenner (24) je tak ‚dokonalá‘, že ve svých osmnácti letech opravdu většinou vypadá jako o téměř dvě dekády starší manželka Kanyeho Westa. A přitom je to velká škoda. Když se totiž v pondělí výjimečně s minimem make-upu odvážila opustit stěny svého domu, po dlouhé době jsme v ní zase viděli tu přirozeně hezkou svěží teenagerku.

Kylie přitom hodně znejistila, když se na ni vyrojilo hejno paparazzi. Nejspíš doufala, že přeběhnout od domu k autu ke svému partnerovi Tygovi stihne bez povšimnutí. Dokonce neváhala málem uškrtit svého psího kamaráda, aby se za něj mohla schovat.

Nejmladší článek slavné televizní rodiny, který v květnu konečně přiznal výplně rtů, se dál vehementně brání osočování z úpravy poprsí. Kylie dokonce nedávno přiznala, co za jejím plným dekoltem stojí. Je to prý snadné jako facka. Dopomáhá si k němu pouze hodně vyztuženou podprsenkou, která dokáže poprsí pozdvihnout a zvětšit o dvě velikosti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků