Enrique Iglesias chytal na pódiu letící dron.

Enrique Iglesias chytal na pódiu letící dron. Profimedia.cz

Známý zpěvák si přímo během vystoupení přivodil krvavé zranění. Přesto zpíval dál

Španělský zpěvák Enrique Iglesias (40) si v sobotu večer během koncertu v mexickém městě Tijuana přivodil vlastní vinou poranění ruky. Na pódiu se pokusil chytit letící dron, vrtule mu ale nejspíš pořezaly prsty a dlaň. Rána začala okamžitě silně krvácet a zpěvák musel být ošetřen v ústraní. I přes doporučení lékaře, aby vystoupení ukončil, pokračoval dál.

Zpěvákův mluvčí sdělil agentuře AP, že Iglesias byl ihned alespoň částečně ošetřen a zpíval ještě půl hodiny. „Dron se během show používá k zachycení publika a Enrique jej občas na pódiu i chytá. Tentokrát se ale něco pokazilo. Rozhodl se pokračovat a hrát ještě dalších 30 minut, ačkoli mu rána dost krvácela,“ znělo v prohlášení. Jak rozsáhlé je poranění, ovšem mluvčí nespecifikoval.

Po zbytek koncertu v Plaza de Toros de Playas tak Enrique na 12 tisíc fanoušků mával se zakrváceným obvazem i tričkem a ošetření u odborníka se údajně dočkal až v neděli. Další show v rámci jeho světového turné Sex and Love jej čeká v červenci v Mexiku, a tak má zpěvák dostatek času dát se do kupy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků