Karolína Kurková promluvila exkluzivně pro Super.cz. Super.cz

Megahvězda světového modelingu promluvila o přátelství s Terezou Maxovou: Co spolu prožívají?

30. listopadu 2014 10:28

Během desátého ročníku charitativní přehlídky Fashion For Kids se se organizátorka velkého večera Tereza Maxová (46) obklopila lidmi, kteří jsou jejímu srdci velmi blízcí. Kanadský rocker Bryan Adams modelce a její nadaci věnoval unikátní půlhodinový koncert a akce se bez nároku na honorář zúčastnila také Karolína Kurková (34).

Jedna z nejúspěšnějších světových topmodelek se kvůli dobré věci zřekla oslavy dne Díkuvzdání s rodinou v Americe a do příprav pražské akce zapojila také otce a bratra Josefa.

Karolína a Tereza nejsou jen kolegyně z přehlídkového mola, ale jsou to také letité kamarádky. „Je to strašně dobrá kamarádka, mám ji a jejího manžela strašně ráda. Několikrát jsme byli společně na prázdninách i s dětmi, které si moc dobře rozumí a hrají si. Je to super rodina. S Terezou máme hodně společného, máme stejný humor, osobnost a divoké srdce. Jsem ráda, že jsme kamarádky na celý život," prozradila nám ještě před akcí Karolína Kurková (34).

Topmodelka se během účasti na Fashion For Kids předvedla jako milá, komunikativní a přátelská bytost. Karolína sršela energií, neustále bavila společnost a byli jsme svědky toho, že nikdy neodmítla fanoušky s žádostí o selfie či autogram. Právě díky tomuto přístupu se řadu let drží na světovém módním Olympu.

Také díky účasti Karolíny Kurkové vynesl letošní ročník galavečera Fashion For Kids s podtitulem Křídla naděje neuvěřitelných 10 446 617 korun. Celková suma, která se za deset let konání této akce vybrala, je 56 077 598 korun. 

Jiří Čeladník , Super.cz