Ondřej se mezi dětmi cítil velmi dobře. Třeba se brzy dočká vlastního.

Ondřej se mezi dětmi cítil velmi dobře. Třeba se brzy dočká vlastního. Herminapress

Udělal Brzobohatý krásné Kuchařové opravdu dítě? Hudebník tuto informaci nevyvrátil

O Taťáně Kuchařové a Ondřeji Brzobohatém (38) si v poslední době vrabci na střeše štěbetají, že čekají potomka. Kdekoli se tedy Ondřej nebo Táňa objeví, tam dostávají stejnou otázku. Když jsme se s Ondrou Brzobohatým setkali na křtu desátého kalendáře Fondu ohrožených dětí v tropickém skleníku Fata Morgana, naše otázky mířily stejným směrem.

„S nikým z médií se o svém soukromí nebavím. I kdyby to byla, nebo nebyla pravda. Nepotvrdím vám to, ani nevyvrátím," zarytě mlčel Ondřej.

Hudebník na křtu zazpíval, ještě předtím ale dostaly prostor děti z Klokánku, které sborově zazpívaly několik písniček. Ondřeje dětský zpěv dočista odrovnal a zpěvák na děti rozněžněle zíral. Sám potom zazpíval svižnou sólovku a dětmi se nechal strhnout k tanci. Trpělivě se s nimi fotil a s rozpaky od nich přijímal slova obdivu.

„Přebírám pomyslnou štafetu od Moniky Absolonové, která křtila loňský kalendář, a považuji za čest, že na mě vyšel jeho jubilejní desátý ročník,” řekl patron kalendáře. „Být kmotrem tolika krásným a teď už i veselým dětem, byť jen symbolicky na stránkách kalendáře, pro mě hodně znamená. Vyrůstat v láskyplném a harmonickém prostředí se zdá být samozřejmé, ale při spolupráci s fondem si uvědomíte, kolik nevinných dětí se ocitá v nepříznivé situaci. Proto s chutí podpořím každou iniciativu, která směřuje k jejich ochraně a opoře.“

Ondra se choval ve společnosti tolika dětí velmi uvolněně a je jasné, že bude dobrý otec. „Cítím se mezi tolika dětmi úplně v pohodě. Občas můžu klidně být na stejné mentální úrovni jako ony. Navíc mám pocit, že mě mají i rády. Sympatie jsou vzájemné,“ usmíval se Ondřej. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků