Ivanna Bagová má pořádný pech.

Ivanna Bagová má pořádný pech. Foto: Martin Vobořil

Vítězka Hlasu je zhroucená. Během jednoho okamžiku přišla Ivanna Bagová o statisíce

Ivanna Bagová má ale pech. Když se minulou středu vítězka první řady pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska vydala ke svému vozu, který zaparkovala před domem v Nitře, tak ji čekalo nemilé překvapení. Zpěvačka zjistila, že jí byl její nový šedý superb odcizen.

„Právě jsem na policii a zařizuji ještě nějaké záležitosti. Velmi mě to zasáhlo, protože to bylo moje první auto a měla jsem ho ráda, zvykla jsem si na něj,“ postěžovala si Super.cz Bagová. Situace je o to víc nemilá, že se nejednalo o vůz, který by lehce nabyla výhrou v soutěži, nebo by jí byl zapůjčen od sponzora, ale vozidlo si sama za vydělané peníze koupila.

Bagové celá věc hodně zkomplikovala život. Bez auta se velmi těžko přemisťuje z Nitry, kde studuje, na svá vystoupení po Slovensku a do České republiky. Vzhledem k tomu, že auto nebylo vybavené vyhledávacím zařízením a od doby krádeže uběhlo už pár dní, není velká naděje, že se znovu objeví.

„Auto jsem měla pojištěné, a tak doufám, že se mi aspoň část vrátí, pokud ho nenajdou," říká Ivanna, která proklíná zloděje, který jí vůz odcizil: „Myslím, že se mu vrátí všechno zlé, co způsobil." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků