Lenka Zahradnická v seriálu Škoda lásky Video: Archiv ČT, Super.cz

Expřítelkyně Kluse a hvězda Ordinace to pořádně rozjela: Mrkněte, jak v mokrém tričku odhalila své přednosti

10. ledna 2014 21:54

Tak tohle sexy tělíčko kdysi hýčkal zpěvák Tomáš Klus (32). Herečka Lenka Zahradnická byla jednou ze zpěvákových prvních velkých lásek.

Půvabnou Lenku Zahradnickou znají diváci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde oslňuje coby sestřička Alena Veverková.

Diváci se na ni mohou těšit také v neděli večer, kde v cyklu Škoda lásky potěší všechny pánské zraky, když se bude producírovat před Michalem Suchánkem (52) v provinční soutěži „mokré tričko“. Lenka Zahradnická se vůbec nestyděla a pod zmáčeným tričkem vystavila na odiv své ženské přednosti, které ještě před několika lety patřily Tomáši Klusovi. Na žhavé vystoupení v mokrém tričku se podívejte ve videu.

Škoda lásky je Povídkový cyklus o lásce ve všech jejích podobách podle námětů známých českých spisovatelů Michala Viewegha a Martiny Formanové. Děj Mokrého trička se točí kolem cynického moderátora Michala Suchánka, který se těší, až se z moderování provinční soutěže vrátí domů ke své rodině. Soutěžící dívka číslo šest ale poněkud nabourá jeho plány. 

Anna Veškrnová , Super.cz