Lenka Zahradnická v seriálu Škoda lásky Video: Archiv ČT, Super.cz

Expřítelkyně Kluse a hvězda Ordinace to pořádně rozjela: Mrkněte, jak v mokrém tričku odhalila své přednosti

Tak tohle sexy tělíčko kdysi hýčkal zpěvák Tomáš Klus (36). Herečka Lenka Zahradnická byla jednou ze zpěvákových prvních velkých lásek.

Půvabnou Lenku Zahradnickou znají diváci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde oslňuje coby sestřička Alena Veverková.

Diváci se na ni mohou těšit také v neděli večer, kde v cyklu Škoda lásky potěší všechny pánské zraky, když se bude producírovat před Michalem Suchánkem (57) v provinční soutěži „mokré tričko“. Lenka Zahradnická se vůbec nestyděla a pod zmáčeným tričkem vystavila na odiv své ženské přednosti, které ještě před několika lety patřily Tomáši Klusovi. Na žhavé vystoupení v mokrém tričku se podívejte ve videu.

Škoda lásky je Povídkový cyklus o lásce ve všech jejích podobách podle námětů známých českých spisovatelů Michala Viewegha a Martiny Formanové. Děj Mokrého trička se točí kolem cynického moderátora Michala Suchánka, který se těší, až se z moderování provinční soutěže vrátí domů ke své rodině. Soutěžící dívka číslo šest ale poněkud nabourá jeho plány. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků