Iveta Bartošová, Karel Gott a Jiří Krytinář

Iveta Bartošová, Karel Gott a Jiří Krytinář Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová/ Prima Play

Mokrá odulá Bartošová, ponížený Gott i Lachtánek Krytináře. To jsou největší skandály roku 2013

30. prosince 2013 13:55

Rok 2013 byl velmi plodný na docela nevhodné chování českých celebrit. Asi nejvíc na sebe poutala pozornost slavná průšvihářka Iveta Bartošová (✝48), která se tak dlouho dívala na dno lahve, až si totálně opila mozek a za pomoci Zdeňka Macury (44) utekla do Itálie. Činili se ale i naháč Jiří Krytinář, kalhotky ukazovala zase Vendula Svobodová (46), Urážka pak zničila přátelství Felixe Slováčka a Karla Gotta (79). Přečtěte si detaily!

Nejvíc národ zajímaly další opilecké eskapády Ivety Bartošové. Té se začalo nelíbit v náručí Josefa Rychtáře (60) a v podivném mokrém ohozu od něj pláchla se Zdeňkem Macurou do Itálie, kde se vystavovala oteklá a na pláži s plavkami naruby. Nakonec se pokorně vrátila k Rychtářovi. Všechny své pomahače následně nechutně pomluvila. Například Macuru obvinila z únosu pod vlivem drog a Rychtář k tomu přidal znásilnění. Kromě dnes již jejího manžela, kterému měla nasadit se softwarovým inženýrem parohy, tomu ale nikdo nevěří.

Nejsmutnější je to, že i když Rychtář přísahal, že s Ivetou dál bude jedině v případě, když nastoupí skutečnou léčbu (ne ambulantní, ale přímo v léčebně), ve skutečnosti se ukázalo, že lhal. Bartošová navíc vtipně vykládala, že nemá s pitím problémy. Pak sice na pár měsíců skutečně přestala bumbat ohnivou vodu, hlavně kvůli zdravotním potížím, následné nucené protialkoholní léčbě a podpoře od léčitele Saavedry, ale před koncem roku 2013 už začíná zase fungovat tak divně, jako by znovu zobala prášky a pila alkohol.

Nejen Bartošovou byl ale živ český šoubyznys. Ostudu si udělal Felix Slováček, který prý nazval Karla Gota k*****m a pak nepřesvědčivě tvrdil, že tak označoval Martucciho, jenže Mistr mu to nezbaštil a nevěří mu už ani pozdrav. Trapnost čouhala z kauzy Jiřího Krytináře a jeho Ňufinky, které prý ukazoval Lachtánka. Následně se vzájemně obviňovali z hodně divných věcí. Na Krytináře praskl i údajný nemanželský poměr s mladou dívkou.

Došlo i na praní špinavého prádla v rodině herečky Vránové, kterou obvinila dcera alkoholička z toho, že se o ni nestará, i když se to ukázalo jako nepravda. A přestože na její léčbu sehnala balík peněz, dcera si prý dál vypíjí mozek.

Poměrně úsměvně pak ve světle těchto kauz působí skandál Venduly Svobodové, která na párty ukazovala kalhotky. Pak přišla aféra s jejím manželem. Ten o ní prohlásil, že je poběhlice a špatná matka. Vendula zareagovala tím, že si „od feťáka nenechá radit“

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků