Agáta Hanychová s dnes již bývalou manažerkou Hanou Chymčákovou.

Agáta Hanychová s dnes již bývalou manažerkou Hanou Chymčákovou. Foto: archiv

Agáta vyrazila z práce nejlepší kamarádku kvůli lásce s Hudlerem!

Za vším hledej muže! Super.cz se podařilo zjistit, co může za vyhazovem Hanky Chymčákové (30), dnes již bývalé manažerky modelky Agáty Hanychové (26) (34). Byly nejlepšími kamarádkami, bydlely spolu, pořídily si i společného psa. Nyní je přátelství i práci konec. Hanychová svoji kamarádku na hodinu vyrazila z práce.

"Hanka mi velmi ublížila a zklamala lidsky jako kamarádka. Udělala něco, co mě hodně zasáhlo. Nadále spolupracovat rozhodně nebudeme," řekla Super.cz Hanychová.

Podle našich informací si Hanka začala románek s dalšími expřítelem Hanychové. Tentokrát ale ťala do živého. Když si užívala s expřítelem Hanychové Janem Charouzem, Agátu to z míry nevyvedlo. Bohužel druhý muž už Agátu vytočil. Hanka si začala s velkou bývalou láskou Hanychové, hokejistou Jiřím Hudlerem.

Kvůli Hudlerovi už vznikla mediální válka mezi Agátou a Simonou Krainovou, se kterou hokejista dva roky žil. "Hudlera má Agáta stále hluboko v srdci a tohle prostě nepřekousla. Jakmile to zjistila, Hanku vyhodila ze své modelingové agentury a skončila s ní i jako se svojí manažerkou," řekl Super.cz zdroj blízký modelce. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků