Zpěvačka Jennifer Hudsonová zhubla z velikosti XL na S

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Hudsonová měla až donedávna kypré tvary, které se vždy snažila maskovat oblečením. Nyní už nekamufluje, nemusí. Její postava je bezchybná.

Hudsonovou proslavila účast ve finále soutěže American Idol z roku 2004 a od té doby je oblíbenkyní celých Spojených států. Kromě sametového hlasu a hereckého talentu však Jennifer předvedla i pevnou vůli, když dokázala zhubnout z velikosti XL na S.

Devětadvacetiletá umělkyně a hvězda filmového muzikálu Dreamgirls, která se stala mluvčí kampaně na hubnutí Weight Watchers, si nyní užívá slova chvály, které se hrnou ze všech stran.

„Vypadám mladší než na střední škole! Poslouchat, jak skvěle vypadám, to se nikdy neohraje,“ řekla s úsměvem zpěvačka.

Radikální úbytek na váze sama Hudsonová nechtěla blíže komentovat, sdělila pouze, že zhubla z americké velikosti 16 na šest. Podařilo se jí to díky dietnímu plánu a pravidelnému cvičení s osobním trenérem Harley Pasternakem.

„Být hubená stojí hodně úsilí, není to zrovna snadné. Cítím ale zodpovědnost, teď když nás lidé sledují, tak musím jít správným směrem, pokud jde o hubnutí. Vybrali si mě jako modelku a vzor projektu, což mě neustále inspiruje,“ dodala Hudsonová, maminka půlročního syna Davida.

Dagmar Plecháčová 


Časová osa článků