Na Slezáčka zaútočila kolegyně v prádélku a podvazcích

Muzikál Děti ráje oslavil příchod Nového roku ve velkém stylu. V posledním představení roku 2010 měli dovoleno nedodržovat scénář. Bořek Slezáček tak místo mušle z moře daroval kolegovi záchodovou mušli, Šárka Marková se na něj překvapivě vrhla v erotickém korzetu a podvazcích a Sagvan Tofi oslovoval Slezáčka v představení jeho vlastním jménem.

V posledním představení roku 2010 se v jedné roli na pódiu střídalo i několik lidí. Alternace se na pódiu střídaly a poslední představení si tak užili prakticky všichni účinkující.

Sagvana Tofiho a Lukáše Vaculíka překvapily jejich herecké partnerky tím, že se jim během noční cesty z diskotéky zjevily dokonce dvojmo. To ale nebyl zdaleka jediný vtip, který si na sebe ušili herci sami.

Šárka Marková šokovala Bořka Slezáčka, když se před ním v jedné z dojemných scén objevila v sexy korzetu. Sagvan Tofi ho zase rozhodil tím, že ho v dialogu o alkoholu oslovil skutečným jménem.

Slezáček nezůstal pozadu a ve scénce, kdy předává jako dárek mušli, kterou přivezl svému kamarádovi z dětství od moře, obdaroval Patrika Plesingera výjimečně mušlí záchodovou.

Mladá Genny Ciatti vtrhla na pódium v "mikulášském" kostýmku a na závěr si producenti spolu s Lukášem Vaculíkem připravili pro Sagvana Tofiho, který Děti Ráje napsal, velké překvapení v podobě fanfár na oslavu autora.

Producenti Viktor Mráz a Michal Běloušek se dokonce v tu chvíli objevili mezi diváky s transparentem „Sláva autorovi“. To už ale diváci aplaudovali ve stoje a mnozí z nich zpívali a tančili v hledišti spolu s herci a tanečníky, kteří v tu dobu zrovna nebyli na pódiu.

Speciální silvestrovské představení Dětí Ráje bylo 205. v pořadí a k 31. prosinci muzikál vidělo již 159 000 diváků. V lednu budou mít v Goja Music Hall krátké prázdniny a první letošní představení úspěšného hit muzikálu.

Gabriela Wolfová 


Časová osa článků