Sophie Turner dala svou chloubu na odiv.

Sophie Turner dala svou chloubu na odiv. Profimedia.cz

Nádherná světová modelka ví, jak zaujmout! V průsvitné sukni byla vidět její tygří tanga, která odhalila luxusní zadeček

23. září 2012 18:12

Australská kráska Sophie Turner moc dobře zná své přednosti. Na bazénovou party konanou v soukromém sídle v Brentwoodu si oblékla khaki tílko a bílou maxi sukni ušitou z průsvitného materiálu, který prozradil, jaké bikiny svůdná blondýnka na akci jen pro zvané a bohaté zvolila.

Pod sukní se rýsovala tanga tygřího vzoru a především dokonale tvarovaný zadeček. Není divu, Sophie je úspěšnou modelkou, a tak je tělo její obživou. Pod tílko si však již horní díl plavek nevzala, a tak si lze jen domýšlet, jak to na bazénové party nejspíš vypadalo v pokročilejších hodinách.

Osmadvacetiletá Turner se rovněž objevila v několika australských reality show a filmech jako Boy Toy, Manhattanites nebo A Losers Guide. Sama se však proslavila díky soutěži Search for a Supermodel, kde byla jednou z adeptek na novou tvář modelingu. V současnosti předvádí a fotí především spodní prádlo a plavky. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz