Nejkrásnější česká dýdžejka Lucca.

Nejkrásnější česká dýdžejka Lucca. Foto: Archiv Pantheon

Nejkrásnější česká dýdžejka čekala na Ibize práci snů: Místo toho byla sprostě okradena!

Talentovaná dýdžejka Lucca (34) dostala příležitost si jako jediná Češka zahrát na velkolepé party na Ibize. Do proslulého music clubu Space ji již po několikáté pozval jeden z nejlepších světových dýdžejů Carl Cox. Nezapomenutelný zážitek ale půvabné blondýnce zkazil fakt, že jí tam někdo ukradl tašku se všemi věcmi.

„V restauraci, ve které probíhala jedna z tanečních party, jsem si nechala za dýdžejským pultem schovanou tašku se všemi osobními věcmi a šla jsem se koupat. Když jsem se po půl hodině vrátila, taška byla pryč. Nejhorší na tom bylo, že jsem v ní měla schovanou kameru, na které byla natočena všechna moje dosavadní vystoupení na Ibize, ze kterých jsem chtěla sestříhat video,“ povzdechla si DJ Lucca.

Naštěstí se jí podařilo za odcizený přístroj narychlo obstarat náhradu. „Nakonec jsme sehnali tři roky starou kameru. Točit na ni byl sice boj, ale vše jsem nakonec zvládla,“ raduje se Lucca.

Kromě nepříjemné zkušenosti s místními zloději stihla krásná dýdžejka na slunném ostrově nafotit i kolekci sexy oblečení pro plzeňský music club, jehož je tváří. „Limitovanou kolekci opravdu andělských kousků oblečení jsem si fakt oblíbila a upřímně mohu říct, že jsem tam musela několik triček nechat. Tolik se všem líbila,“ směje se.

Po návratu z pracovní dovolené si Lucca ani neoddechla a začala připravovat hudební sety na jednu z nejprestižnějších událostí podzimu, kterou je slavnostní otevření zmíněného hudebního klubu. Největší inspirací jsou pro ni nejlepší dýdžejská esa v čele právě s Carlem Coxem, po jejichž boku si měla možnost letos v létě už po několikáté zahrát. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků