Princezna Letizia a její bílé spodní prádlo.

Princezna Letizia a její bílé spodní prádlo. Profimedia.cz

Už se to stalo i princezně! Krásná Letizia se nešikovně usadila a ukázala kalhotky

27. července 2012 15:11

Okouzlující manželka španělského prince Filipa Letizia se během oficiálního meetingu konaného na univerzitě v Salamance snažila udržet si veškeré dekorum, hlídala své vystupování, gesta, mluvu... Ošemetná situace však nastala ve chvíli, kdy si princezna přehodila nohu přes nohu a její krátká červená sukně udělala přesně to, čeho se dámy od královského dvora bojí nejvíc. Žádné velké faux-pas se naštěstí nekonalo, ale i tak mohli všichni přítomní spatřit princeznino bělostné spodní prádlo.

Devětatřicetiletá Letizia, která si španělského prince brala v květnu 2004, dříve pracovala jako novinářka, a tak má k mnohým tématům co říct a často svého muže doprovází nejen proto, že se to sluší, ale stává se součástí politických debat s vysoce postavenými státníky. S princem má Letizia dvě dcery ve věku sedm a pět let.

Princezně však bývá často vyčítána její přílišná štíhlost. Je totiž ještě hubenější než britská princezna Kate. Její fotografie v černých šatech z minulého roku obletěly svět a rozvířily spekulace o jejím zdravotním stavu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz