Jiří Pomeje s přítelkyní Andreou.

Jiří Pomeje s přítelkyní Andreou. Michaela Feuereislová

Jiří Pomeje má malér. Kvůli hlasité lásce s milenkou mu hrozí vyhazov z bytu

Že je moderátor Jiří Pomeje (✝54) hlučný tak, že jak se rozpovídá na Václaváku, slyší ho skoro až na předměstí Berouna, je známé. Že se ale nezklidní ani doma, a tak si na něj stěžují i nájemníci, to nikdo doteď nevěděl. „Už mě upozornili, abychom se mírnili. Vedle nás bydlí parta mladých italských sportovců a ti prý kvůli nám nemůžou spát,“ potvrdil Super.cz Pomeje.

Pomeje bydlí se svou krásnou snoubenkou Andreou Šťastnou v bytě nedaleko pražského Náměstí Míru v jednom z podkrovních bytů. A jelikož kvůli nočnímu moderování na Frekvenci 1 chodí domů v hodně neobvyklou hodinu, není divu, že jeho projevy vadí těm, kteří v nekřesťanskou ranní hodinu ještě spí spánkem spravedlivých. Podle informací od jednoho z nájemníků na vině není ani tak jeho hlučnost, ale spíš to, že s Andreou neumějí krotit své projevy vášně.

„Je pravda, že jsme italská domácnost. Mluvíme nahlas, žijeme nahlas. Nahlas se i milujeme. Fakt mě jen baví, že to vadí i horkokrevným Italům,“ směje se Pomeje. Pokud by ale na hlasitosti neubral, mohlo by se mu snadno stát, že po další várce protestů spolunájemníků domu by mohl dostat z apartmá vyhazov.

„Možná si s Andreou budeme radši při sexu zacpávat vzájemně pusu. Snad mě ta moje budoucí manželka nekousne,“ dodal pobaveně moderátor. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků