Článek
Žije ve Velké Británii a jejími sousedy jsou například moderátor Jeremy Clarkson, expremiér David Cameron či zpěvák James Blunt. Přesto se nutriční specialistka Gabriela Peacock vždycky ráda vrátí do Česka, kde vyrůstala. Při té příležitosti přijala pozvání do naší talk show Mámy z bulváru, kde s moderátorkou Lucií Černou probrala svůj pestrý a možná trochu hektický život. Její tempo by zvládal asi málokdo!
Gabriela je světově uznávanou výživovou poradkyní, autorkou dvou knih, ale také maminkou čtyř dětí ve věku od osmi měsíců do 14 let. Jak se jí daří skloubit časově náročnou práci s výchovou čtyř dětí tak rozdílného věku? „Je normální nebýt ve všem super,“ vysvětluje Gabriela s tím, že každá žena si musí najít takovou rovnováhu, jaká jí vyhovuje. „V tomhle nejde poradit. Co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat jiným,“ dodává Češka, která se přátelí i s britskou královskou rodinou.
Jak se vůbec k britské „smetánce“ dostala? „Přátele si nevybíráte podle toho, kým jsou. Většinou to začalo tak, že za mnou chodili jako klienti. Nebylo to nijak plánované. Měla jsem štěstí, byla jsem ve správný čas na správném místě,“ říká Gabriela, mezi jejíž kamarádky patří nejen princezna Beatrice, ale i herečka Joan Collins (92). Ta je mimochodem kmotrou jejího nejmladšího dítěte. O tom, jak k tomu došlo, promluvila v pořadu Mámy z bulváru.
Jak s celebritami jedná? Jak na ni působí? Jaké řeší problémy? Jak zvládá nejen královskou etiketu? Do 15 let žila Gabriela v Česku, musí se tedy popasovat i s tím, že její rodiče trvají na tom, aby děti mluvily i česky. I díky nim se v Gabrielině domácnosti slaví dvoje Vánoce. „Děti mají dvoje dárky, rodiče vždy přivezou české tradice,“ vysvětluje dál uznávaná nutriční specialistka. Proč jsou pro ni i po desítkách let v Británii české Vánoce hezčí než ty britské?
Nejen to, ale samozřejmě i jak snášela těhotenství ve 45 letech, jaká divočina to byla s dvojčaty a jak její děti vnímají vyrůstání mezi britskými prominenty, se dozvíte v dnešním dílu pořadu Mámy z bulváru.





