Hlavní obsah
1:35
1:35

Chcete-li článek poslouchat, přihlaste se

Článek

Vlečky, šperky jako pro princeznu nebo duhové oblečky. Takhle v posledních letech vídáme zpěváka Milana Peroutku (35) na velkých společenských akcích. I když nám tvrdí, že se dobře cítí i v teplákách, moc mu to nevěříme. A taky máme pocit, že si užívá, když je na něj upřená pozornost.

Z velké části právě na outfitech postavil Milan i svůj nový videoklip, který předznamenává sólové album Barikády, jež má vyjít příští rok na jaře. Klip Milan natočil v kulisách zámku Bon Repos. Díky ideálnímu počasí vznikl klip s letní atmosférou, kterou letos patrně už nikde jinde neuvidíte. Vedle tanečníků v něm účinkuje také netradiční pánský spolek akvabel Krasoplavci.

Za pozornost stojí Milanovy modely, které můžete vidět na snímcích v naší fotogalerii. Zpěvák na rozvalování u bazénu oblékl sytě růžový župánek doplněný slunečními brýlemi ve stejné barevnosti. S tanečníky si pak zatančil v zeleném kompletu a milovníci módy jistě ocení i model s květovanou košilí.

„Je to provokativní love song, který ukazuje velkou dávku nadhledu, humoru a lehkosti a možná je i mou odpovědí na to, jak se stavit k negativním reakcím. Tuším, že vyvolá různé emoce, ale říkám si, že nejhorší scénář je tvorba, která nevyvolá emoce žádné. Přál bych si, aby posluchače dobře naladil, a aby jim melodie uvízla bezděky v hlavě,“ říká ke klipu Milan Peroutka.

5
fotek

Další články

Načítám