Hlavní obsah
Článek

Minulý ročník soutěže Schwarzkopf Elite Model Look proběhl kvůli pandemii koronaviru online formou. Letos budou naděje českého a slovenského modelingu vyhlášeny ve Španělském sále Pražského hradu tak, jak jsme byli v posledních letech zvyklí. Tedy naživo, ve velkém stylu a za přítomnosti špiček módního a kulturního světa.

O vítězi bude rozhodovat porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasednou například ředitelka Elite London Miranda C. Speransky, ředitelka Elite Milano Elena Mansueto či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, ředitel soutěže pro Českou a Slovenskou republiku, Sáša Jány.

Čtenáři Super.cz mají nyní možnost vybrat v naší anketě na konci článku svého favorita.

„Jsem moc rád, že projekt Schwarzkopf Elite Model Look je již několik desetiletí nejefektivnější platformou hledání nových modelingových talentů u nás. Dokazuje to i jubilejní 30. ročník, který v Čechách a na Slovensku organizujeme. Modeling se v poslední době snažíme modernizovat. Chceme, aby se z finalistů stali ambiciózní a inspirující mladí lidé, kteří vědí, kým chtějí být. Věříme, že nová generace našich modelek a modelů pochopila, že existuje hodně podob krásy a uvědomují si svou jedinečnost,“ říká k projektu Saša Jány.

Během večera, který bude Super.cz pečlivě mapovat, tradičně proběhne exkluzivní módní přehlídka s předními českými a slovenskými topmodelkami. Na mole se objeví například ambasadorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021, Michaela Kocianová (34), vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězky světového finále EML 2014 Barbora Podzimková (24) či EML 2016 Jana Tvrdíková (22).

Kdo je vaším favoritem ve finále Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku?
Adéla Foldová
6,9 %
Aleš Frýdl
0,9 %
Alex Hanus
2,4 %
Amálie Košelová
5,4 %
Andrea Smolinská
5,3 %
Anna Dänemarková
5 %
Denisa Benadová
32,5 %
Iden Gelam
1,7 %
Jakub Varga
0,8 %
Jana Fedorovič
2,9 %
Karolína Krotká
2 %
Lenka Saturyová
2,5 %
Max Klimeš
8,8 %
Oskar Kadlec
10,6 %
Olexi Kabatsi
0,6 %
Patrik Vališ
1,1 %
Polina Rybalkina
1,9 %
Sofia Ševčeková
1,3 %
Sophia Harantová
3 %
Vanda Sovová
4,4 %
Celkem hlasovalo 6710 čtenářů.

Reklama

Další články