Hlavní obsah
Článek

Nová Česká Miss World Denisa Domanská (31) zúročila hru na klavír, které se věnuje dvanáct let. V baru v centru Prahy hrála pro hosty jedné párty. Čas na to má. Novinkám přiznala, že vítězství v soutěži krásy jí zatím práci v modelingu nepřineslo.

"Přehlídku ani jinou placenou práci jsem po soutěži Česká Miss zatím neměla," přiznala Novinkám Denisa Domanská. Zároveň ale dodala, že by se modelingu teď stejně nemohla naplno věnovat. "19. května mám maturitu. Začínám se učit. Už se to blíží," vysvětlila kráska.

Denisa se ve středu objevila v baru v centru Prahy, kde se konal křest nového magazínu. Půvabná brunetka zde pro hosty zahrála několik skladeb na klavír. "Nešlo o práci. Akci pořádal můj dobrý kamarád. Požádal mě o to a já ráda vyhověla," říká Domanská.

Na klavír hraje Česká Miss World Denisa Domanská dvanáct let. "Stále chodím ještě na hodiny a čeká mě druhý absolventský koncert," prozrazuje. Klavíristkou být ale nechce. "To bych musela trénovat o dost víc. Hraju pro radost," usmívá se.

Křest nového magazínu Nice si nenechali ujít Kateřina Kristelová s manželem, Michaela Ochotská (38), Šárka Ulrichová (49), Josef Karas (45), Jitka Válková (32) s přítelem Mirkem Ciprou nebo Miroslav Šimůnek (45), který akci moderoval a oslavil zde také své 33. narozeniny.

Reklama

Další články