Článek
S Nikol Moravcovou (39) jsme se potkali na premiéře marvelovky Spider-Man: Zbrusu nový den. I když se jednalo o dabovanou verzi, sedmiletou dceru Violku s sebou nevzala. „Je to doporučené až od více let a ona je typická holčička, spíš na Vaianu než nějaké rvačky,“ vysvětlovala.
Doma prožívají první opravdové prázdniny a Nikol trochu šílí. „Myslela jsem si, že to bude v pohodě, ale není. Je to strašně náročné vytvářet pořád nějaké aktivity. Potřebujeme pracovat a ono to nejde, když je to dítě doma. Takže už jsem teď Violce vymyslela kempy,“ prozradila Nikol, která nemá už sílu dceru zabavit.
„Už byla na návrhářském u Terezy Sabáčkové, která mi dělala svatební šaty. Teď je na malířském, chystá se na tenisový a poslední bude volejbalový. Takže myslím, že ten srpen bude o něco jednodušší,“ doufá Nikol.
Ta nakonec do kina přišla sama, i když to původně nebylo v plánu. „Měla jsem vzít svoji brow artistku, co mi dělá obočí a řasy. Ale napsala jsem jí jiný čas. Tak se omlouvám,“ uzavřela.




