Hlavní obsah
Článek

Influencerka Dominika Myslivcová (31) září jako sluníčko. S novým přítelem si může užívat na maximum. I když o Jakubovi moc nemluví, nyní ukázala, jak si ji hýčká. Blondýnka totiž od svého partnera dostala luxusní auto.

Tohle si připisuji k seznamu „moje nejhezčí dny v životě“. Absolutně jsem to nečekala. Původně jsme jeli vyzvednout jen auto ze servisu. Potom mi bylo řečeno, že se tam něco točí a že mě chtějí do záběru, tak ať laskavě spolupracuji,“ neskrývala nadšení na sociální síti. Nakonec tam na ni čekalo auto za několik milionů korun.

Blondýnce tak vyšlo její přání. Za připomenutí stojí, že v létě loňského roku se do ní obula Ornella Koktová (33), která o Dominice řekla, že ji viděla, jak byla v Monacu na lovu zámožných mužů, a označila ji za šl*pku. O pár dní později se naší redakci blondýnka svěřila, že nad slovy Ornelly je povznesená a nemohou ji rozhodit. Následně řekla, že na lovu je velmi často.

Tak na lovu jsem každý den, že ano. Jsem matka samoživitelka, tak lovím, kudy chodím. Určitě se vrátím do Monaka, je to tam krásné. Moc ráda se tam zase vrátím,“ řekla tehdy Super.cz. Teď už nemusí. S tímto partnerem je Dominika velmi šťastná a cítí se hýčkaná.

5
fotek

Další články

Načítám