Hlavní obsah
Článek

Nejspíš nikdo nečekal, že k tomu někdy dojde. TV Nova překvapila diváky zprávou, že Ordinace v růžové zahradě 2 se blíží do finále.

„Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání,“ říká Monika Hasmanová, ředitelka výroby TV Nova.

Seriál z lékařského prostředí se udržuje na předních příčkách v hlavním vysílacím čase už 15 let. Během té doby si získal pozornost milionů diváků, kteří pravidelně sledují příběhy svých hrdinů každé úterý a čtvrtek, nyní jen každý čtvrtek ve dvou dílech za sebou.

Ještě po novém roce ale mohou fanoušci Ordinace zůstat v klidu, nečekaně rychlý konec produkce nechystá.

„Ještě ale neříkáme poslední slovo a máme nachystanou nabitou sezónu, která v roce 2021 přinese nespočet dramatických situací, napětí, láskyplné momenty a okamžiky plné emocí v dávce, kterou ještě diváci nezažili. Těšíme se na to a chceme si to spolu s diváky opravdu užít,“ dodává Hasmanová.

Konec úspěšného seriálu pochopitelně zasáhne i mnoho herců. Někteří svým působením v Ordinaci nastartovali svou hereckou kariéru, pro jiné znamenal seriál kus života. O tom by mohla vyprávět například Zlata Adamovská (64) či Petr Rychlý, (58) kteří se v Ordinaci začali objevovat už v prvních dílech a natáčí dodnes.

Reklama

Další články