Článek
Natalie Portman se stane trojnásobnou matkou. Zatímco dvě děti má s dnes již exmanželem, který ji měl podvést s o hodně mladší ženou, to třetí čeká se svou novou láskou. Sama o tomto těhotenství hovoří jako o zázraku.
Natalie Portman (44) stránky společenských magazínů nikdy nezaplňovala svými skandály. Soukromí si pečlivě střežila, žila ve šťastném manželství s choreografem Benjaminem Millepiedem, se kterým má dvě děti. V červnu roku 2023 se ale v médiích začaly objevovat zprávy o údajné nevěře manžela s pětadvacetiletou ženou. I když tyto informace nikdy nebyly potvrzeny, později zástupce herečky potvrdil, že žádost o rozvod podala už v červenci a dokončen byl následující rok.
A krásná Natalie dlouho sama nezůstala. Už v březnu roku 2025 začala být spojována s pětačtyřicetiletým hudebním producentem Tanguyem Destablem. A jak se později ukázalo, skutečně vedle něj znovu našla partnerské štěstí. A to teď vyvrcholilo těhotenstvím, které potvrdila sama Natalie. „S Tanguyem jsme velmi nadšení… Jsem prostě velmi vděčná. Vím, že je to taková výsada a zázrak,“ řekla magazínu Harper's Bazaar.
Natalie sama ví, že pro spoustu lidí není vůbec snadné otěhotnět. Je totiž dítětem lékaře, specializujícího se právě na neplodnost. O to víc si svého požehnaného stavu váží. „A tak vím, jaké je to štěstí. Jsem si toho vědoma a jsem za to velmi vděčná,“ dodala.
Z předchozího manželství s choreografem Benjaminem Millepiedem má dvě děti: čtrnáctiletého syna Alepha a devítiletou dceru Amalii, se kterými žije v Paříži. Sama hovoří o tom, jak důležité je pro ni soukromí. „V reálném životě si nijak zvlášť nestřežím soukromí – řeknu vám cokoli – ale na veřejnosti bylo od začátku jasné, že když lidem řeknete, jak jste uzavření, vaše soukromí bude mnohem více respektováno,“ řekla. A stejný přístup má k soukromí svých dětí. Je tak jasné, že ani své další dítě nebude vystavovat záři reflektorů.




