Článek
Jaromír Soukup (56) a Agáta Hanychová (40) se dnes opět sešli u soudu. Důvodem bylo soudní potvrzení dohody, kterou již před časem bývalí partneři uzavřeli. Dohoda se týká péče o jejich dceru Rozárku.
Dohodli se na tom, že otec bude mít dcerku vždy sudý týden od středečního rána do pondělního podvečera v lichém týdnu, matka pak bude pečovat o dceru od pondělí večer do další středy.
„Otec pečuje o nezletilou od středy od 9.30 hodin v sudém týdnu do pondělí do 18.30 hodin v lichém týdnu. Matka pečuje o nezletilou od pondělí 16.00 hodin v lichém týdnu, do středy 9.30 hod. v sudém týdnu,“ píše se v dohodě.
Předávání proběhne v dětském klubu ve školce. Rodiče Rozárky se tak již nebudou setkávat u domu Agáty, jak tomu bylo doposud. Nemusí se tak již vůbec vidět, pokud nebudou sami chtít. V dohodě jsou upraveny i prázdniny, Vánoce a také výše alimentů. Soukup i Hanychová budou přispívat na účet Rozárky částkou deset tisíc korun.
K soudu se i tentokrát dostavili oba, přišli v doprovodu svých právních zástupců. V soudní síni strávili něco málo přes hodinu, dohodu pak ani jeden z nich nechtěl komentovat. Zatímco Agáta vypadala docela spokojeně, bývalý mediální magnát měl do takového rozpoložení daleko.
Svědčí o tom i jeho příchod, kdy ho jeho bývalá partnerka pozdravila a on jí ani neodpověděl. Těžko říct proč, zřejmě to vnímal z její strany jako provokaci, kdo ví. Nebo ji snad přehlédl? To lze předpokládat jen velmi těžko, když šel okolo ní po nepříliš široké chodbě.


